Flip book element

Geta S336 të zeza S/M/L

2.499 L

• çorape rrjetë të zeza S336
• hapje në pjesën intime dhe të pasmet e ekspozuara – një zgjidhje pikante
• motiv me vija dhe rrjetë të hollë – një kombinim unik
• pëlhurë shumë fleksibël – përshtatet në mënyrë perfekte me trupin, duke nënvizuar çrregullimet femërore
• përbërja e materialit: 90% najlon, 10% elastan

EAN: 5901688256299 SKU: OBS6299 Kategori: Etiketë:
Lexoni më tepër

Bodystocking G335 dhe zi S/M/L

3.299 L

• bodystocking joshës G335
• kombinim i rrjetës së zezë me një motiv të sofistikuar – një dizajn unik
• hapje në pjesën intime – një zgjidhje pikante
• material fleksibël – ngjitet butësisht në lëkurë, duke theksuar format femërore
• përbërja e materialit: 90% najlon, 10% elastan

EAN: 5901688256350 SKU: OBS6350 Kategori: Etiketë:
Lexoni më tepër

Bodi erotike B336 dhe zi S/M/L

2.399 L

• bodi rrjetë e zezë B336
• hapje në pjesën intime – dizajn befasues
• rrjetë me një model interesant – tërheq vëmendjen
• pëlhurë jashtëzakonisht elastike – përshtatje perfekte dhe thekson në mënyrë të shkëlqyer siluetën
• përbërja e materialit: 88% poliamid, 12% elastan

EAN: 5901688256343 SKU: OBS6343 Kategori: , Etiketë:
Lexoni më tepër

Bodi erotike B335 dhe zi S/M/L

2.399 L

• bodi rrjetë e zezë B335
• hapje në pjesën intime – një zgjidhje joshëse
• rrjetë e zezë me shirita të zinj – një dizajn unik
• pëlhurë shumë fleksibël – garanci për një përshtatje perfekte dhe theksim të mrekullueshëm të çrregullimeve femërore
• përbërja e materialit: 88% poliamid, 12% elastan

EAN: 5901688256367 SKU: OBS6367 Kategori: , Etiketë:
Lexoni më tepër

Babydoll dhe tanga Latinesa dhe zi

3.799 L

• Babydoll dhe tanga Latinesa në ngjyrë të zezë
• Brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë faza – sigurojnë përshtatje të përkryer
• Motiv bimësh në pjesën e pasme – tërheq vëmendjen
• Varëse argjendi – një detaj interesant
• Pëlhurë fleksibël – garanton komoditet
• Përbërja e materialit: 94% poliamid, 6% elastan

SKU: LSSR712 Kategori: Etiketë:
Lexoni më tepër

Seksi set 2 pjesëshe Latinesa dhe zi

3.199 L

• set i zi Latinesa që përbëhet nga një sutien dhe një tanga
• mbyllje me shumë faza dhe brezat e rregullueshëm – përshtatje perfekte
• varëse e shkëlqyer – një detaj interesant
• akcente me motive lulesh – një dizajn intrigues
• pëlhurë transparente – delikate dhe e butë në prekje
• përbërja e materialit: 94% poliamid, 6% elastan

SKU: LSSR711 Kategori: Etiketë:
Lexoni më tepër

Babydoll dhe tanga Chemeris dhe zi

3.799 L

• babydoll dhe tanga Chemeris në ngjyrë të zezë
• lidhje të rregullueshme në pjesën e pasme, brezat dhe mbyllja me shumë faza – një garanci për përshtatje të përkryer
• kupa të mbushura dhe me tela – theksojnë në mënyrë të përkryer linjat e bystës
• dekorime unike me dantellë – tërheqin vëmendjen
• pëlhurë transparente me elasticitet të lartë – siguron rehatinë tënde
• përbërja e materialit: babydoll: 94% poliamid, 6% elastan; tanga: 90% poliamid, 10% elastan

SKU: LSSR706 Kategori: Etiketë:
Lexoni më tepër

Zhartien set 3 pjesëshe Chemeris dhe zi

3.799 L

• set i zi zhartiere Chemeris – tanga, zhartierë dhe sutien
• mbyllje me shumë faza dhe brezat e rregullueshëm – garanci për një përshtatje perfekte
• kupat e mbushura me tela – sigurojnë një pamje joshëse të gjoksit
• varëse e shkëlqyer – tërheq vëmendjen
• pa çorape – shtoji për të dukesh edhe më bukur
• pëlhurë delikate – e butë dhe fleksibël
• përbërja e materialit: 90% poliamid, 10% elastan

SKU: LSSR705 Kategori: , Etiketë:
Lexoni më tepër

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.