Top rrjetë A761 dhe zi – S/M/L

1.599 L

• Bluzë e lehtë në ngjyrë të zezë universale – do t’ju përshtatet në mënyrë të përkryer
• Pëlhurë e thurur me grep më të lirshëm – imitim i një rrjeteje tërheqëse
• Prerja ekspozon gjoksin dhe thekson gjokset
• Mëngë të gjata që bëjnë që supet tuaja të duken seksi
• Pëlhurë elastike që përshtatet me trupin (90% najloni, 10% elastan)

S’ka stok