Bodi erotike Serena Love

4.299 L

• bodi erotike Serena Love me ijë të hapur – momente të “këqija” që do të vijnë
• rripa të rregullueshëm dhe fiksim prapa
• prerja me tanga thekson bukur të pasmet tuaja
• rripa të rregullueshëm të shpatullave
• koshat janë të përforcuara me tela
• pëlhura është e mirë dhe e butë në prekje
• pëlhurë: 94% poliamid, 6% elastan