Boksieri dhe papijon Mr Merrilo të kuqe

• bokserice festive dhe kravatë me fund të tipit Merillo
• varëse e shkëlqyeshme – një detaj intrigues
• rrip i rregullueshëm i kravatës – për përshtatjen më të mirë
• prerje e rehatshme – do të kujdeset për rehatinë tënde
• pëlhurë e butë – e këndshme në prekje (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.