Geta me ijë të zbuluar S821 të zeza – S/M/L

1.999 L

• çorape për femra me llastik zhartien S821 me modele të ndryshme në këmbë
• rripat elastikë lidhin rripin me çorapet – kofshët dhe të pasmet duken bukur
• perfekte për ditët e nxehta, liri perfekte lëvizjeje
• madhësi universale – pavarësisht nga forma e trupit, do të dukeni perfekte
• pëlhurë e thurur me shumë elasticitet
• përbërja: 90% najlon, 10% elastan

Ka stok