Këmishë nate dhe tanga Serena Love

4.199 L

• seti përfshin këmishë nate dhe tanga saten Serena
• rripa të rregullueshëm dhe mbërthim në shpinë për një përshtatje të përsosur
• kosha teli për pamjen perfekte të gjoksit tuaj
• rripa të dyfishtë – një detaj interesant
• skajet janë të zbukuruara me dantella të imta
• një varëse vezulluese mes gjinjve
• i butë në prekje dhe material shumë i imët
• përbërja e këmishës së natës: 95% poliestër, 5% elastan
• përbërja e tangave: 90% poliamid, 10% elastinë