Korset dhe tanga Serena Love dhe zi

5.499 L

• seti përfshin korse dhe tanga Serena Love
• përforcimi vertikal me tel thekson bukur figurën
• mbërthim me grep me shumë nivele në pjesën e pasme – për një përshtatje të përsosur
• kosha teli – theksoni në mënyrë perfekte gjoksin
• varëse bizhuterish mes gjoksit – shton elegancën
• çorape najloni të rregullueshme
• materiali është shumë i imët dhe i këndshëm në prekje
• përbërja e korsesë: 94% poliamid, 6% elastinë
• përbërja e tangave: 90% poliamid, 10% elastinë