Rrip zhartien Serena Love dhe zi

2.799 L

• zhartien me katër llastik për çorape
• varëse elegante në pjesën e përparme
• përforcimi vertikal i telit – thekson në mënyrë të përkryer siluetën
• mbërthim me shumë nivele në anën e pasme – për një përshtatje të përsosur
• varëse të shkëputshme dhe të rregullueshme – mund të vishni vetëm rripin
• material i butë i këndshëm në prekje
• përbërja: 94% poliamid, 6% elastinë