Seksi set 2 pjesëshe Serena Love dhe zi

3.399 L

• set i të brendshmeve për femra Serena Love që përfshin sytjena dhe brekë
• Rrripat janë të rregullueshëm dhe të ndarë, kështu që ju mund t’i rregulloni lehtësisht në madhësinë tuaj
• kosha teli për mbajtje më të mirë në gjoks
• mbërthim me shumë nivele në pjesën e pasme
• varëse bizhuteri mes gjoksit – një detaj elegant
• pëlhurë elastike e këndshme në prekje
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastinë