Tanga për meshkuj dhe papijon Mr Merrilo dhe kuq – OneSize

2.199 L

• Bokserë festive dhe kravatë fluture Merillo
• Varëse e shkëlqyeshme – një detaj intrigues
• Rrip i rregullueshëm i kravatës fluture – për përshtatjen më të mirë
• Prerje e rehatshme – do të kujdeset për rehatinë e tij
• Pëlhurë e butë – e këndshme në prekje (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok