Bikini Balitta vjollcë

• bikini dy-pjesësh të bërë nga pëlhurë vjollcë që shkëlqen në diell
• gotat e trekëndëshme të sutienit
• brezat asimetrikë të sutienit mbi bel
• lidhjet e dyfishta të sutienit në shpinë dhe lidhja e vetme në qafë sigurojnë rregullimin e duhur
• brekë me dy breza të hollë në ijë
• pëlhurë elastike dhe e këndshme (82% poliamid, 18% elastan; mbështjellës: 95% poliester, 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.