Bikini Bella Vista Pink One Size

2.499 L

• mikro bikini me dy pjesë në ngjyrë rozë të butë
• kosha trekëndore të rregullueshme në pjesën e sipërme
• lidhjet e sipërme rreth qafës dhe shpinës – rehati, komoditet dhe përshtatje perfekte
• lidhësit e tangës në bel – për një pamje perfekte, tërhiqeni lart sipër belit
• pëlhurë elastike dhe e butë (85% poliamid, 15% elastan)

Ka stok