Bikini Blancossa dhe bardhë

• bikini të bardhë klasike me dy pjesë
• material me shkëlqim
• kosha trekëndore të rregullueshme
• rripat nën sytjena dhe në bel e zgjasin optikisht figurën
• rripat e dyfishtë janë të lidhura rreth belit – një dizajn interesant
• lidhjen e rripave rreth qafës – rregullim i përsosur
• material elastik që i përshtatet trupit (82% poliamid, 18% elastan; lining: 95% poliestër, 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.