Bikini Bra Filipines gold

• sutien bikini me print lëkure gjarpri në ngjyrë ari
• brezat e gjerë të rregullueshëm – komoditet dhe prakticitet
• kupa triangulare
• rrip nën gjoksin që ofron mbështetje të përkryer për bustin
• ornament ari, bizhuteri në gjoks
• mbyllje në pjesën e pasme
• pëlhura pak të shndritshme, të këndshme në prekje (74% poliamid, 26% elastan; mbushje: 95% poliester, 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.