Bikini Coralya dhe kuq

• Bikini koral i bërë nga material i shkëlqyeshëm
• Lidhje pas qafës – përshtatje e shkëlqyer
• Mbyllje në shpinë
• Lidhje në pjesën e pasme – aspekt joshës i këtij kostumi banje
• Unazë dekorative
• Brezat mbi bel përshtaten bukur me trupin tënd
• Funde anësore – pamje sensuale e ijeve
• Material i këndshëm në prekje dhe elastik
• 82% poliamid, 18% elastan, mbushje: 95% poliester, 5% elastan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.