Bikini Goldivia

• bikini seksi Goldivia
• lidhje pas qafës – rehati dhe pamje e mrekullueshme
• një lidhje tjetër – pas shpinës – përshtatje perfekte
• material i topit metalik seksi
• zbukurim elegant nën gjoks dhe në të dyja ijët – stil joshës
• stil unik i pjesës së poshtme të bikinit – pantallona të zeza me rripa ari
• material i këndshëm në prekje
• 95% poliester, 5% elastan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.