Bikini Mexico Beach coral

3.099 L

• rroba banje bikini Mexico Beach në ngjyrë rozë neoni
• sytjena sportive – komoditet i plotë
• rripa të rregullueshëm
• mbërthim i rehatshëm në anën e pasme – shumë i rehatshëm
• tanga në stilin e viteve ’90 – femërore dhe shumë seksi
• pëlhurë shumë elastike dhe e butë (82% poliamid + 18% elastan, rreshtim: 95% poliestër + 5% elastan)