Bikini Paralia coral

2.999 L

• bikini seksi Paralia
• sytjena e përforcuar me tela me përforcim një copë – duket shkëlqyeshëm dhe mban gjoksin në mënyrë perfekte
• lidhja në shpinë dhe gjoks – rehati e përsosur gjatë rregullimit
• tanga me prerje të lartë – këmbët duken më të gjata dhe prapanica duket perfekte
• materiali është i hollë elastik (82% poliamid + 18% elastan, veshja: 95% poliestër + 5% elastan)