Bikini Punta Negra dhe zi

• bikini dy-pjesësh me shtesa të guximshme
• filxhanë të trekëndëshëm të sutjenit që përshtaten në mënyrë të përkryer
• shtesa transparente në sutjen dhe në brekë
• sutjeni lidhet rreth qafës dhe në shpinë, brekët lidhen në ijet për rehati dhe përshtatje të duhur
• pëlhura të shkëlqyera dhe të këndshme në prekje (82% poliamid, 18% elastan; mbushje: 95% poliester, 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.