Rroba banjo Cancunella One Size

3.999 L

• rroba banje Cancunella Animal Print One Piece
• dekolte e thellë deri te kërthiza – shumë joshëse
• lidhje rreth qafës dhe rreth belit – rehati perfekte
• kurriz i hapur – seksi!
• brekë me bel të lartë – këmbët duken fantastike
• materiali është i butë dhe elastik (82% poliamid, 18% elastan)

Ka stok