Rroba banjo Punta Negra dhe zi

• kostum banje njëpjesësh me jartiera që imitojnë bretele
• dekolte i thellë me një brez dekorativ nën bust
• ornament bizhuteri në bark
• jartiera të heqshme dhe të rregullueshme në formë të breteleve të holla
• dekolte i thellë në pjesën e pasme, që përfundon mbi të pasmet
• dy breza horizontalë në pjesën e pasme që theksojnë belin
• pëlhura të këndshme në prekje, me shkëlqim (82% poliamid, 18% elastan; mbushje: 95% poliester, 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.