Rroba banjo Rionella

• Rroba banjo Rionella e përbërë nga një copë
• Ngjyrë unike metalike me nuancat rozë dhe vjollcë
• Lidhje në linjën e belit për rehati maksimale
• Shpinë e ekspozuar
• Dizajn seksi në zonën e poshtme – këmbët duket mahnitëse
• Pëlhurë elastike (92% poliester + 8% elastan, mbështjellës: 95% poliester + 5% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.