Veshje për plazh D606 e zezë One Size

1.799 L

• Fustan i thurur që tërheq vëmendjen
• Perfekt për verën – duket mahnitës mbi bikini
• Pritje guximtare në shpinë për një pamje seksi
• Thurje e bukur me “”vrima”” të mëdha
• Fund i rregullt me rrjetë që përshtatet mirë
• Gjatësi deri tek të pasmet për këmbë optikisht më të gjata
• Material i këndshëm në prekje dhe i zgjatur
• 90% najloni 10% elastan

S’ka stok