Seksi kostum Bunny suit 4-pjesëshe rozë

• kostum magjepsës i një lepurushe të zallë
• brezat e rregullueshëm
• dizajn që thekson gjoksin – pamje super seksi!
• fiokë të ëmbla dhe tërheqëse prerje në pjesën e përparme
• lidhje korsete në pjesën e pasme – përshtatje perfekte e garantuar
• jartiera të rregullueshme
• kostumi përfshin majë me jartiera, brekë me bisht lepurushi, çorape dhe veshë
• pëlhura të buta, elastike (majë, brekë, veshë: 88% poliester, 12% elastan; çorape: 80% najlon, 20% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.