Bodi 810-TED-1 dhe zi

3.599 L

• super seksi bodi me dekorime dantelle
• rripa të rregullueshëm – përshtatje e përsosur
• kosha të plota – gjoks i theksuar
• dantella nën gjoks – pamje tërheqëse!
• ngjyra e zezë sensuale – efekt i hollë optik
• pëlhurë e lëmuar dhe elastike Multistretch
• përbërja: 85% poliamid, 15% elastinë