Bodi 830-TED-1 dhe zi

• Bodi joshës me pjesën e përparme të hapur!
• Mundësia për të lidhur dy pjesët së bashku – mbuloni ose zbuloni sipas dëshirës!
• Lidhje pas qafës në formë të halterit
• Gjerdan i shkëlqyeshëm mbi bust
• Mbyllje e rregullueshme në shpinë dhe brezi të rregullueshëm mbi të pasmet – përshtatje perfekte (dhe trup i ekspozuar!)
• Tundues me hapje në zonën intime
• Pëlhurë elastike (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.