Bodi 860-TED-1 dhe zi

3.099 L

• bodi e zezë tepër sensuale me dantellë
• model simpatik me trëndafila
• katër rripa kryq në shpinë – pamje super seksi!
• të gjithë rripat janë të rregullueshëm – Did2Fit dizajn për një përshtatje të përsosur
• kosha teli – gjoks i theksuar seksi
• rripa seksi mbi gjoks
• Zbukurime gjoksi me shkëlqim – NickelFree
• pëlhurë e hollë në prekje dhe krejtësisht elastike
• Përbërja: 90% poliamid, 10% elastin