Bodi 860-TED-2 dhe bardhë

• bodi sensual në ngjyrë të bardhë
• dantellë transparente me model lulesh – shton elegancën
• brezi i dyfishtë që kryqëzohet në shpinën e ekspozuar – siguron një pamje shumë seksi
• rregullimi i brezave në katër pika – garanton një përshtatje ideale
• gotat me mbështetje dhe brezi në qafë – theksojnë gjoksin
• një zbukurim bizhuteri – shton shikin
• material i butë dhe elastik (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.