Bodi Arisha dhe zi

• bodi i zi i bërë nga material i butë
• brezat e rregullueshëm të kryqëzuar në shpinë
• përfundim me dantellë në gjoks – busti është nënvizuar në mënyrë perfekte
• varëse e bukur mes gjinjve
• dantellë nën bust – pamje femërore
• skajet e poshtme janë përfunduar me dantellë – ijet seksi
• hapje në pjesën intime – zbuloni kënaqësinë e dyfishtë
• pëlhurë delikate dhe super elastike Multistretch (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.