Bodi Canndis dhe zi

• bodi i zi i bërë nga rrjeta e zezë – elegancë klasike
• brezi i supeve të veshur rreth qafës
• brezat në shpinë
• përfundimet e dantellës dhe rrjetës – dekorime intriguese
• dekolte e thellë
• nuk ka mbyllje në pjesën e krocës
• varëse e shndritshme në bark – tërheq vëmendjen
• material elastik – përshtatje perfekte (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.