Bodi Chic Amoria dhe zi

4.299 L

• Bodi Chic Amoria në ngjyrë të zezë
• Brezat e rregullueshëm dhe mbyllja me shumë faza – garanci për një përshtatje perfekte
• Tela të holla – theksojnë bystinë
• Varëse e shkëlqyer – tërheq vëmendjen
• Përzgjedhje unike e materialeve – do të theksojnë avantazhet tuaja dhe do t’ju sigurojnë komoditet (94% poliamid, 6% elastan)