Bodi Delicanta mint

• rripa qafës me lidhje prapa qafës
• mbyllje në shpinë
• stil mbresëlënës në pjesën e përparme – bodi duket fenomenal
• funde tërheqëse – zbukurim i hollë
• material elastik Multistretch – përshtatje perfekte
• ComfyCut – pjesa e poshtme e bodit është super e rehatshme dhe duket shkëlqyeshëm në të pasmet
• pëlhurë e butë (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.