Bodi Elisetta dhe zi

• kombinim shumë tërheqës i dantellave të zeza dhe fijëve me shkëlqim
• rripa të gjerë të bërë nga dantella delikate – të rehatshme dhe seksi
• prerje në anën e pasme rreth së cilës modeli me lule zbukuron pjesën e pasme
• dantella transparente delikate në gjoks
• mbërthim rregullueshëm rreth belit
• material elastik dhe i butë (90% poliamid, 10% elastinë)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.