Bodi Estiqua dhe zi

3.899 L

• bodi i zi seksi Estiqua
• rripa të rregullueshëm – përshtatje e përsosur
• mbërthim i rehatshëm në shpinë – shumë i rehatshëm për t’u veshur
• material delikat dhe transparent – duket shumë bukur
• kosha trekëndore – dekoron bukur gjoksin
• veshje me dantella – shumë elegante
• shpinë e hapur – shumë joshëse
• material elastik i këndshëm në prekje (85% poliamid, 15% elastinë)