Bodi Flowlace blu

3.399 L

• body tejet të bukur dhe joshëse
• rrjetë në stomak, qerpik-dantella në gjoks
• rripin prej sateni lidhin rreth qafës – shumë femërore!
• shpinën e ekspozuar – një kënaqësi e vërtetë
• mbërthim i rregullueshëm në anën e pasme – përshtatje e përsosur
• dantella seksi në të pasmet – duket tërheqëse dhe thekson kthesat
• prerje në bel për rehati të përsosur – ComfyCut
• pëlhura është e imët dhe e këndshme në prekje
• përbërja: 90% poliamid, 10% elastin