Bodi Giully dhe zi

3.399 L

• bodi e zezë nga materiali me stampa leopardi – elegante dhe joshëse
• rripat e pasmë të rregullueshme dhe elastike krijojnë forma gjeometrike
• varëse argjendi mes gjoksit – shumë femërore
• kombinimi i materialit transparent, dizajni kadife dhe dantella – shumë intrigues
• bodi mbërthehet në mes këmbëve
• material shumë i këndshëm dhe elastik (94% poliamid, 6% elastan)