Bodi Isabellia dhe zi

• body i zi me dantella
• kosha trekëndore të sytjenave – dekoron bukur gjoksin
• rripa të rregullueshëm – rehati perfekte
• mbërthim nën gjoks – shumë komode dhe seksi
• brez saten nën gjoks – elegante
• prerje e thellë në stomakun e vogël – tërheq syrin
• rregullueshmëria e në ijë – rehati totale
• të pasme dhe shpinë të ekspozuar – duket perfekte!
• material shumë i këndshëm në prekje (90% poliamid, 10% elastinë)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.