Bodi Lilyanne dhe bardhë

• kombinim i dantellës së bardhë me rripa luleshtrydhe
• rrip i hollë qafës me mundësi rregullimi – komoditet në veshje
• mbyllje e rregullueshme në shpinë
• material lehtësisht i tejdukshëm
• rripa shtesë të rregullueshëm që lidhin pjesën e përparme me atë të pasme
• pëlhura është elastike (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.