Bodi Medilla dhe zi

3.499 L

• Bodi dhe breku Medilla në të zezë me shije
• prerje magjepsëse – thekson figurën
• mbyllje me shumë faza në pjesën e pasme dhe brezat e rregullueshëm të supeve – përshtatje perfekte
• kupa të forcuara dhe një rrip qafe i rehatshëm – bust i theksuar në mënyrë ideale
• detaj i shkëlqyeshëm – tërheq vëmendjen
• material elastik me përfundim dantelle – garanci e rehatisë (94% poliamid, 6% elastan)