Bodi Merlys dhe zi

• bodi Merlys me dantellë dhe mëngë të gjata
• mbyllje me kopsa në mes të këmbëve – komoditet i përsosur
• varëse shkëlqyese ndërmjet gjoksit
• lidhje në ijet – detaj seksi
• brez i heqshëm dhe i rregullueshëm që mbahet pas qafës – dekolte i përkryer
• pëlhura është e butë dhe e këndshme në prekje
• përbërja: 85% poliamid, 15% elastan

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.