Bodi Milladis dhe zi

• bodi i zi nga koleksioni Milladis
• sutien me balena – ekspozon bukur gjoksin
• brezat e rregullueshëm – përshtatje perfekte
• mbyllje e rehatshme në pjesën e pasme – për komoditet shtesë
• rreshta me perla argjendi nën gjoks – një zbukurim tërheqës dhe intrigues
• rrjetë pak të tejdukshme – ndez imagjinatën
• mbyllje e rregullueshme në mes
• pëlhurë e këndshme dhe e butë në prekje (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.