Bodi Rosenty dhe zi

3.899 L

• Bodi Rosenty në ngjyrë të zezë
• me mbështjellës, brezat e rregullueshëm dhe mbyllje me shumë nivele në pjesën e pasme dhe në zonën intime – garantojnë një përshtatje perfekte
• përfundime me motiv lulesh – tërheqës për sytë
• varëse argjendi – një detaj interesant
• pëlhurë e këndshme në prekje dhe elastike – rehati dhe përqafim i ngrohtë (90% poliamid, 10% elastan)