Bodi Sedila dhe zi

• Bodi Sedila pa mbulesë në pjesën intime
• brezat e rregullueshëm – përshtatje perfekte
• mbyllja e përshtatshme në shpinë garanton rehati gjatë veshjes
• rrip nën bust me një varëse argjendi – elegancë dhe pamje femërore
• prerje në bark – element seksi dhe joshës
• dantellë delikate me model lulesh
• pantallona me lidhje të rehatshme dhe të rregullueshme në pjesën e përparme – zgjidhje komode
• hapje në pjesën intime – element guximtar
• material i butë dhe i këndshëm në prekje (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.