Bodi Selinne dhe zi

3.099 L

• Bodi Selinne në ngjyrë të zezë
• Mbështjellës rozë dhe brezat e dyfishtë – është e vështirë të hiqni sytë nga ata
• Mbyllje me shumë faza dhe breza të rregullueshëm – sigurojnë një përshtatje të përkryer
• Rripa qafës tip halter – nënvizon bystinë
• Varkë në ngjyrë ari rozë – një detaj elegant
• Pëlhurë elastike – do të kujdeset për rehatinë tënde (94% poliamid, 6% elastan)