Bodi Softily dhe zi

3.399 L

• body shumë provokuese me model lulesh kadife
• mbërthim i rregullueshëm rreth qafës – thekson me delikatesë bukurinë e qafës së një gruaje
• shpina e ekspozuar i vendos në mënyrë perfekte shpatullat në plan të parë
• një rrip i hollë dopio nën gjoks ngushton belin
• skajet e zbukuruara me dantella (90% poliamid, 10% elastan)