Bodi Tienesy dhe kuq

• bodi që është një kombinim i të zeza transparente dhe të kuqe saten
• përshtatet në mënyrë të përkryer falë brezave të rregullueshëm të supeve
• mbyllje me disa nivele në pjesën e pasme
• pjesa e pasme është zbukuruar me breza të hollë dhe delikatë
• të pasmet e zbuluara dhe ijet e ekspozuara
• një fiocco i madh i kuq në gjoks që tërheq vëmendjen
• pika të vogla dhe shkëlqyese zbukurojnë gjithë pëlhurën
• material i butë dhe elastik (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.