Bodi Vanessme dhe zi

• Bodi në ngjyrë të zezë me një shtesë të ngjyrës burgundi
• Prerje seksi – do të theksojë vetëm atë që është më e mirë
• Shpinë sensuale me dantellë
• Brezat e rregullueshëm të supeve – mundësia e një përshtatjeje ideale
• Elastitet i lartë i materialit – do të sigurojë komoditetin më të lartë të veshjes (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.