Çorape për zhartien Darkessia të zeza

1.299 L

• çorape seksi të zeza Darkessia
• çorapet nuk janë vetëmbajtëse – do të duken perfekt me jartierë
• përfundimi elastik që ngjan me lëkurë – do të zgjojë ndjesitë
• lëkurë artificiale e butë dhe e rehatshme
• shiriti në kofshë – shtresa e jashtme: 100% poliuretan;
• shiriti në kofshë – shtresa e brendshme: 95% poliester, 5% elastan;
• pëlhurë rrjetë: 88% poliamid, 12% elastan