Çorape për zhartien Darkie të zeza

• çorape të guximshme, të zeza Darkie
• rrjetë me grep të trashë – një pamje super seksi
• material i lëmuar dhe me shkëlqim në pjesën e kofshëve
• çorapet nuk janë vetëmbajtëse
• pëlhurë e këndshme ndaj prekjes me elasticitet të përkryer (90% poliamid, 10% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.