Çorape për zhartien Heartia të zeza

• çorape pikante në stil klasik – garanci e një atmosfere të nxehtë në dhomën e gjumit!
• dantellë seksi dhe elastike në skajet
• insert me rrjetë me motiv zemrash – tërheqëse, me një prekje sensualiteti
• çorapet nuk janë vetë-mbajtëse
• mëndafshtë dhe elasticitet të shkëlqyer (85% poliamid, 15% elastan)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.